Spolupráce s AXAGYM

Spolupráce s AXAGYM

Nově navazujeme spolupráci s tradičním fitness centrem AXAGYM, který je situován v centru Prahy nedaleko Bílé labuti. Na 500 m2 naleznete veškeré potřebné posilovací stroje, zkušené, přátelské trenéry, klubovou atmosféru a také naše produkty z řady Rehasport AMINO, která rozšiřuje produktovou řadu Rehasport a více se zaměřuje především na sportovce.

(logo AXAGYM)

Všechny produkty z řady Rehasport AMINO, tedy Amino Creatin, Amino Lysin, Amino Arginin Fresh, Amino Citrulin, Amino Beta-alanine men i women budou k zakoupení na tamní recepci. Všechny tyto produkty obsahují, jak již název napovídá, jednu z esenciálních aminokyselin, které si naše tělo nedokáže samo vyprodukovat a je tedy nutné je doplňovat prostřednictvím doplňků výživy a vhodnou stravou. A na co dalšího se můžete v Axagymu těšit? Kromě sedmi desítek posilovacích strojů také na dva aerobní sály s množstvím skupinových lekcí, multifunkční sál pro skupinové sporty, strečinkovou a kardio zónu, spinningové lekce a také sportovní a zdravotní masáže.

(kompletní produktová řada Rehasport AMINO)

V dnešní době je velmi důležitý pohyb, covidové období se podepsalo téměř na každém z nás, proto zařaďte pravidelný pohyb do Vašeho kalendáře třeba i s našimi produkty, které napomáhají k regeneraci, relaxaci před, během i po sportovním výkonu.

Navštivte také web Axagymu ZDE

Sdílet článek