o nás

Výrobcem je česká společnost REHA Cosmetics s.r.o., jež úzce spolupracuje s Institutem preventivní rehabilitace IPREA s. r. o. v oblasti vývoje nové kosmetiky a dále při její aplikaci v rámci rehabilitačně regeneračních terapií.

VÝROBA

Méně je někdy více, a proto i naše produkty obsahují minimální počet ingrediencí.

MINIMALISTICKÁ KOSMETIKA

Výroba vychází z více než 100 let starých receptur a herbářů. Probíhá v manufakturních podmínkách nedaleko Prahy, kde je kladen velký důraz na minimální obsah ingrediencí ve výrobcích, na kvalitu ingrediencí, jejich dobrou kožní snášenlivost, šetrnost k vnějšímu prostředí, dodržování původních technologických postupů při zahřívání, slévání, míchání, emulgaci a vyzrávání krémů.

KLINICKÉ STUDIE

Naše produkty jsou podrobovány studiemi, které ukazují mimo jiné jejich multiaplikovatelnost.

VÝZKUM

Cílem studií prováděných Institutem preventivní rehabilitace IPREA bylo ukázat příčinu a podstatu patologických změn, ke kterým dochází v oblasti pohybového aparátu – jak je možné těmto onemocněním předcházet, jak velmi důležité místo zde zaujímá prevence, a v neposlední řadě jak působí produkty REHA Cosmetics, s.r.o. v kombinaci s některými terapiemi, které se používají při rehabilitacích. Na základě těchto studií definovat účinky těchto produktů a zjistit, zda mají podobné účinky jako bylinné ingredience v nich obsažené. Výsledky studií, v rámci kterých byly aplikovány produkty naší společnosti v kombinacích s některými fyzikálními terapiemi, potvrzují jejich pozitivní přínos v rehabilitačním procesu, např. při léčbě tenisových loktů v kombinaci s rázovou vlnou, vertebrogenních bolestech zad v kombinaci s magnetoterapií, bolestech svalů a kloubů v kombinaci s vaku-elektroterapií, různých formách masáží, lymfatických masážích, a to jak ručních, tak přístrojových atd. Studie nám ukázaly, že tyto produkty mají jednu velkou přednost: lze je použít nejen k rehabilitaci, pro sport a po něm, k prevenci, regeneraci, relaxaci, ale i ke kosmetickým účelům – jako pleťové a tělové krémy – protože se velmi dobře vstřebávají do pokožky, hydratují ji, nechávají na ní příjemný film, zjemňují a zvláčňují jí.

CERTIFIKACE

Bezpečnost našich produktů.

PŘÍSNÉ TESTOVÁNÍ PRODUKTŮ

Všechny naše kosmetické výrobky lze za běžných podmínek bezpečně aplikovat na pokožku. Důkazem o tom jsou certifikáty Státního zdravotnického ústavu, u jehož přísných testů naše produkty obstály.

SPOLUPRÁCE

Seznamte se s našimi dlouhodobými obchodními partnery.

iprea

Moderní nestátní zdravotnické zařízení, které se zaměřuje zejména na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu. Nachází se v centru Prahy, nedaleko Václavského náměstí, ve 3. poschodí hlavní budovy České pošty. Působí zde již více než 21 let. Středisko zaujímá plochu 300 m2, nachází se zde prostorná recepce, tělocvična, několik místností na masáže a terapie a ordinace lékařů.

REITENBERGER SPA MEDICAL

Tradiční lázeňský resort se nachází přímo u hlavní lázeňské kolonády nejkrásnějšího města západních Čech – Mariánských Lázní. Svým hostům nabízí nově zrekonstruované rehabilitační a balneo centrum se špičkovým rehabilitačním vybavením a zdravotní technikou.

NADAČNÍ FOND ERESKA

Nadační fond podporující od roku 2015 lidi trpící roztroušenou sklerózou. Hlavním cílem nadačního fondu je individuální pomoc pacientům na základě jejich aktuálního zdravotního stavu. Činnost nadačního fondu se zaměřuje zejména na osvětu prevence a léčby tohoto zákeřného onemocnění.

Posilovna AXAGYM

Posilovna AXAGYM je situována v centru Prahy, naleznete ji v prvním patře hotelu Axa, nedaleko Bílé labuti. Nabízí téměř 500 m2, široké spektrum posilovacích strojů, skupinové lekce a klubovou atmosféru s profesionálními trenéry.