Představujeme Rehaderm AFTERSUN

Představujeme Rehaderm AFTERSUN

Léto je v plném proudu a my Vám představujeme novinku, kterou jsme rozšířili naši nabídku produktů. Konkrétně se rozrůstá produktová řada přírodní, čisté a minimalistické kosmetiky Rehaderm o zklidňující tělový balzám Aftersun. Právě nyní – v horkých letních dnech, je naše pleť namáhána slunečními paprsky a je třeba o ni pečovat mj. vhodnými poopalovacími produkty.

Stejně jako u všech dalších našich balzámů si zakládáme na přírodních ingrediencích a také na jejich co nejmenším počtu. Hlavními složkami tělového balzámu Aftersun je olej z pomeranče, jehož vůni okamžitě po prvním kontaktu s balzámem ucítíte, dále extrakt z mrkve – mrkev je bohatým zdrojem karotenoidů. Betakaroten zmírňuje červené zabarvení pokožky po opalování a zároveň dodá pleti bronzovou barvu, dále také zvyšuje elasticitu pokožky a pomáhá zvýšit produkci kolagenu. Dále balzám obsahuje mandlový olej a bambucké máslo, obě tyto přírodní látky jsou zdrojem nenasycených mastných kyselin a vitamínů – pokožku skvěle hydratují, zvláčňují a zjemňují. V neposlední řadě je v balzámu zastoupen také allantoin, ten má regenerační účinky a pokožku také chrání před škodlivým UV zářením. ,,Extrakt z mrkví je hlavní složkou našeho nového balzámu právě pro jeho nesporné klady a pozitivní vliv na pleť po opalování. Pokožku zklidňuje, zjemňuje, hojí a zmírňuje proces stárnutí vlivem slunečního záření a tvorbu vrásek. Spolu s dalšími ingrediencemi, které jsme zařadili do receptury nového balzámu Aftersun, se podařilo vytvořit ideální produkt pro poopalovací péči o pokožku.“ dodává k našemu novému balzámu zakladatel společnosti Reha Cosmetics Luboš Hajíček, který stojí za recepturami všech balzámů.

(Rehaderm AFTERSUN a Rehavit HAND)

Vyzkoušejte i vy naši novinku. Nyní navíc ke každé objednávce nad 200 Kč přibalíme do balíčku zdarma náš regenerační balzám na ruce Hand. Více o akci se dočtete ZDE

Sdílet článek